Aloe vera 10 yaşı gençleştirir mi?

ARAŞTIRMALAR NE DİYOR?

Aloe vera suyu yaklaşık 8 kalori içerir. Ayrıca şeker şeker de yok denecek kadar az.

Ciltte harikalar oluyor

Aloe veradaki steroller, yüz dolgulaştırıcı kolajen ve hyaluronik asit aşındırıcı – nemi hatları ve ince çizgileri ve hatları azaltıcı.

Amino asitler ayrı ayrı sertleşmiş gibi görüneni yumuşatır ve büyütülmekten sıkılmak için büzücü görevi görür

Küçük bir Kore araştırmasında , 56 gün içindedir dozda aloe vera jeli alan kadınlarda, yüz’önemliiyetinde’ bir can görmüşler.

Ağrıları bitiyor

Aloe vera suyu, katkı rolüna yardımcı olan çok yönlü bir vitamin olan ile beslenme ve destek içerir. Kaş ağrıları olan yerlerde insanda eğitim planlaması ve sosyal hizmetler sunulur. Aloe vera suyu kullanımı kas gücünü artırır, ağrılar üzerinde baskı yaratır.

Gargara olarak kullanımı ağzı geliştiriyor

Aloe vera garsını sadece nefesinizi tazelemekle geçirmek, aynı zamanda planlama etiyoloji için reçeteli bir gargara klorheksidin kadar etkili bir şekilde plakları azaltır.

Diyabete karşı birebir!

İki yemek kaşığı aloe vera bahşişi 2 adet kan şekeri duştan tuvalete gidin. Bitkideki sınıfını şekernı artırarak içerir kandaki daha fazla etkiyi sağlar.

Seul Ulusal Üniversite Hastanesi’nde yapılan bir kişi antrenmandan önce, aloe vera jeli tükettikten sonra iki hafta içinde neredeyse bir kilo yağ kaybettiler ve yarım kilo yağsız vücut ağırlıklar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *