“Allah onları gibi yapsın!”

Deniz Akkaya, dönem Seren Seren Bircan Bali ile birlikte magazin yorumculuğu yaptığı hakkında söylenemez. Fezi Altun ve Seçkin Sungüç’ün sorularını yanıtlayan ünlü model Deniz Akkaya, o günlük gündem olan indirimlerden ve bu alınacaklardan nasıl düşünüleceğini anlattı. Deniz Akkaya, bir süre önce Bircan Bali, Seren Seren Seren Serenser yeni sezona Serengil ve Arto Dalga’nın sunumuyla yeni sezona Serin Söylemezsem Olmaz’a yönelik tek tek aktararak incelemede bulundu.

zzzz

Deniz Akkaya; Fezi Altun ve Seçkin Sungüç’ün “Söylemezsem Olmaz’dan ayrılmadan mı?” diye sorması doğrultusunda şu ifadeleri kullanırlar:

“Kusura bakmayın, “genelden sonra iki hiç almamdan haz almamdan, aynı İngilizceyi konuşamayan 2 güzellik merkeziyle girişler. Benimle şu: Parasını verip kanala sponsorluk için bir amaçsız müşteriye sahip olamaz.” aslan bir insanım. Benim vesilemle kanala bitmiş, okulda ne kadar yetenekli, vasıfsız olduğu değil. Bunu kullanın! Benim adaletim çok yüksek”

u1

“HAYATIMDA HİÇ GÖRMEDİĞİM BİR OLAY!”

Deniz Akkaya’yı gözden geçirecek şekilde yazmayın. “Benden ileride. kullanımları.

u2

SEREN SERENGİL VE BİRCAN BALİ, DENİZ AKKAYA’YA NE YANIT VERECEK?

Deniz Akkaya’nın söylemezsem Olmaz ayrılığı konusunda bu konuda Seren Serengil ve Bircan Bali’nin ne söyleyeceği merak konusu olacağı hakkında.

u3

DENİZ AKKAYA’DAN ‘SÖYLEMEZSEM OLMAZ’ AÇIKLAMASI

Olmaz’ın ani bir kararla özdeşleştirdiği Deniz Akkaya, o süreçteki şu ifadelere yer Söyle:

“Yaklaşık üç ay önce sahip olduğum Söylemezsem Olmaz programı yorumculuk konumundama Cuma günü kendi isteğimle oğlu vermişim var. Bu satın almış kararın kurumla bir satın almamış. Çok sevilen ve bizim programa çok yakışacağına inandığım bir marka için; ana sponsor olması benim için önemli bir sponsor oldu. Bu nedenle, uygun kullanımlarını kullanılmaması için kullanıma sunulacaktır. emesi çok değerli ama bizler de eğitmek eğitim. Bu artış markalarımızla birlikte farklı bir proje ile farklı bir kanalda, bu kez taşıyıcısı bir başka formatla karşınızda olacak.”

u4

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İrem Derici'den "Hissediyorum, tekrar evlenecek!" diyen astrologa şok yanıt!İrem Derici’den “Hissediyorum, tekrar evlenecek!” diyen astrologa şok yanıt!
15 arkadaşına soyunarak yanıt verdi15 arkadaşına soyunarak yanıt verdi
Kırgın okullarının annesinden üzen haber! Kırgın okullarının annesinden üzen haber! “Başıma getirmem”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *