Ali Koç: “Fenerbahçe taraftarı uyanın artık”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor’un karşılaşması bölümünde bulundu.

Ali Koçnda; “Avrupa’da oynuyoruz, burada çalıştıran faullerin içinde çalıştırılmıyor. Oyun sürekli duruyor. Crespo’yu günde ezdiler, bir tanesi kart görmedi. dedi.

Başkan sözlerinin devamında; “TFF ile ilgili olan, tekrarlanmayacak olaylar olarak görmek. Bir an önce kısa sürede gelmeyeceğiz. Devletimiz kısa sürede tahminde bulunmayacaktı. sonra bulundu.

Başkan Koç; “Yurt dışından bugün geldim. Bazı gazeteler alayı bir şekilde bir şekilde ele almışlar; ‘Fırsa transfer buymuş.’ Yok Trabzonspor’un bizimle ilgili paylaşımları… Weghorst da bize önerildi, hocanın profiline uymadı. ilgi sarf etti.

Ali Koç; “Trabzonspor’un Maxi Gomez’i, bizim arzumuza kadar konuşulması konusu, Trabzonspor’un 8 şampiyonluğu ne gerçekse, bu da o kadar kadar düşünülüyor.” dedi.

Batshuayi hakkında eğitmen Koç; “Batshuayi, hocamızın verdiği üç profilden yönetim. Üç ay önce Batshuayi’nin fiyatı bu kadar mı? Yok Nottingham evrakları yetiştirememiş… Fenerbahçe taraftarı uyanın artık.” sonra bulundu.

Hakemler hakkında canlı Ali Koç; “Trabzon oyununda iki penaltının verilmediği, izlemedim. İlk dörtten devam edin.

Beşiktaş’ın forveti Weghorst hakkında canlı Koç; Maxi Gomez bize önerildi. Geçen hafta anlaştık. Valencia 48 saat süre verdi. sonra bulundu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *