Ali Koç: Fenerbahçe taraftarı artık uyanın

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor maçından sonra Maxi Gomez transferi hakkında bazı görüşlerde bulundu. Koç, Fenerbahçe taraftarına seslenerek, “Artık uyanın.” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor’a karşı 2-0’lık galibiyette görüşmelerda bulundu.

“Crespo’yu ezdiler bugün”

Ali Koçnda, “Avrupa’da oynuyoruz, burada çalıştıran faullerin içinde çalıştırılmıyor. Oyun sürekli duruyor. Crespo’yu günde ezdiler, bir tanesi kart görmedi. dedi.

“Bize yapılan saldırı hala faili meçhul”

Başkan sözlerinin devamında, “TFF ile ilgili olan, tekrarlanmayacak olaylar olarak görmek. Bir an önce kısa sürede gelmeyeceğiz. Devletimiz kısa sürede tahminde bulunmayacaktı. sonra bulundu.

Ali Koç: Fenerbahçe taraftarı artık uyanın #1

“Gomez’i salı gününün almayacağımızı söyledik”

Başkan Koç, Yurt dışında bugün geldim. Bazı gazeteler alaycı bir şekilde almışlar; ‘Fırsat transfer buymuş.’ Yok Trabzonspor’un bizimle ilgili paylaşımları… Weghorst da bize önerildi, hocanın profiline uymadı. Maxi Gomez de bize önerildi. Geçen hafta anlaştık. Valencia 48 saat süre verdi. 48 saat dolunca hocamızı kullanamadık. Salı gününü almayacağımızı söyledik.” ilgi sarf etti.

“Trabzonspor’un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse, bu da o kadar gerçek”

Ali Koç, “Trabzonspor’un Maxi Gomez’i, bizim arzumuza kadar konuşulması konusu, Trabzonspor’un 8 şampiyonluğu ne gerçekse, bu da o kadar kadar düşünülüyor.” dedi.

Ali Koç: Fenerbahçe taraftarı artık uyanın #2

“Fenerbahçe taraftarı uyanın artık”

Batshuayi hakkında cisim Koç, “Batshuayi, hocamızın verdiği üç profilden yönetim. Üç ay önce Batshuayi’nin fiyatı bu kadar mı? Yok Nottingham evrakları yetiştirememiş… Fenerbahçe taraftarı uyanın artık.” sonra bulundu.

“Adil yönetim ve standart olsun”

Hakemler hakkında cisimler Ali Koç, “Trabzon altının çalındığı, izlemedim. İlk dört kontrolden bağlılı. Daha fazla kontrolsüz. Adil yönetim ve standart olsun. Maçın oynama süreleri uzun olsun. Her düsük oynamasın. Anadolu takımları sürekli yerde” ilgi sarf etti.

Ali Koç: Fenerbahçe taraftarı artık uyanın #3

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *