Akbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Duyurdu! Bankaya Gelmeden Hesaplara 78000 TL Ödeme Olacak!

Akbank Garanti Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden 78000 TL’lik alacaklarından faizlerle kredi imkanı sağlanacak. Bankalar kredi ödemesinden 78000 TL’lik ödeme için 24 ay vadeli kredi işlemleri yapılır. Akbank başta olmak üzere Garanti Bankası ve iki kamu bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden hemen kullanabilecek ve bu bankalardan doğru onaylanacak kredilerde şartlara uygun olarak kredi verilecek.

Akbank

Akbank’a başvuruda SMS ile yapılacak. SMS ile başvuru için KREDİ TC KİMLİK bu mesajı 4425 mesajına gönderin. Başvuru anında. sonra size 5 dakika içinde sonuç verilir Akbank yaşam kredisina katılarak proje yapacak olan 3 ay sonralı olarak kredi verilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi için banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor.

Garanti Bankası

Garanti bankasına başvuruda bulunmak için satın almak için gözlerden satın alınabilir kredi alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Garanti Bankası kredi yapacak olan kişiler için ilgi alanları ile birlikte banka mağazalarında dolaşırken sadece mobil uygulamalar yapacaklardır. Mobil uygulama kredisi yapacak olan 3 ay sürecek kredi verilecek ve yüksek limitli ödemeler sadece planla gerçekleşecektir.

Vakıfbank ve Halkbank

Kamu bankaları da kampanya yapıyor. Emekli maaşını veya maaşını bu bankalardan alandan 78000 TL kredi tahsisi yapılmaktadır. Emekli maaşı alan kişilere faizlerle kredi verecek olan bu iki bankadan Vakıfbank ve Halkbank’ta de destek verilmektedir. 78000 TL kredi alacaklarından 3 aylık alacaklı olarak kredi verilecek ve bu kredileri 36 ay vadeye kadar hesaplarınıza atacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *