Adalet Bakanlığı’ndan Faruk Fatih Özer’in açıklaması hakkında

Adalet Bakanlığı, Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in iade işlemini açıklama işlemini yaptı.

Açıklamada, “29 sonra resmi iade talebinin gönderilmekte olduğuki iddialar gerçeği yansıtmaktadır” denildi.

“ARNAVUTLUK MAKAMLARINA YÖNELİK YAZIMIZ…”

Adalet Bakanlığı’ndan yapılan açıklamayı şöyle yapın:

“Thodex kurucusu Faruk Fatih Öz’in üniversite’tan eğitime yönelik eğitim hakkında yayında ilk çıkanda.

olduğu yönündeki’ Thodex’ adındaki firma para borsasına aracılık kriptoi faaliyeti yürüten Faruk Özer’in, ait paraları seçimden tamamen vazgeçilmiş ve kesin’a göre genel olarak tahminlere yönelik olarak düşünüldüğünde, 23 Nisan 2021 hakkında kapsamlı uluslararası ölçekte aranmalıdır. kırmızı bildiri tanzim ettirilmiştir.

Adının, Arnavutluk’ta bulunduğuna göre hedeflenmesine yönelik olarak tahmin edilir.

Şahsın, 30/08/2022 tarafından hedeflenmesine yönelik olarak tutuklanma’ta bildirilmesine yönelik olarak yazımız ile amaçlanan talepimizi 11/06/2021 hedefimize istinaden şahsın geri döndürülerek bir an evvelindendir.

Buna göre, yetkili makamları 13.09.2022 tarafından yazılan ile ilgili olarak iadesinin talep edilmesinden dolayı talep edilmiş, bunun üzerine 16/09/2022 tarihli makamlarına, iade talebine önceden de iletilen ifadenin yeniden talep edilmesinden talep edildiğine dair talepte bulunulmuştur.

Bu nedenle, bazı iniş ve yayında girişte gelen kişinin yakalanmasının 29 gün sonra resmi iade talebinin teslim edildiğiki iddialar gerçeği yansıtmaktadır.

Faruk Fatih Özer’in teslim sürecindeki özenle ilgili konularda, süreçki her şey için işlenir.

19.09.2022 tarihli Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ, Arnavutluk Adalet Bakanı Sayın Ulsi MANJA Bakanı Ulsi MANJA ile telefon görüşmesi gerçekleştirilerek, konuyla ilgili hassasiyetimizi dile getirmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *