75 bin TL’si olanı ev sahibi yapan kampanya! Vakıfbank bu illerde 2+1 daireleri yok fiyatına satacak! Ev sahibi olmak için son fırsat

Yükselen nüfuzla birlikte engelleyici seviyeye ulaşan emtia fiyatları, emlak piyasasında sismik bir barındırma neden oldu. Piyasaya sürülen hammaddeler nedeniyle son tüketiciler en pahalı dönemden kaynaklanan gayrimenkullerinin fiyatlarını artırmak zorunda kalan mülkler, ikinci el emlak hareketlilik yaratarak, ev sahibi olmak isteyen hayal gücünü zorlamaktı. Bu ekonomideki ekonomi de oldukça etkilendi.

Uzun süreli birikimleriyle bir gayrimenkulü alamayan konutlar için devlet kanalıyla yeni konut inşa edilmiştir. Düşük ve orta gelirli kullanıcıların yer aldığı projelerde belirli bakımlar olmasına rağmen, bakımları karşılayamayan birçok kişi tarafından uygun mülkü muhafaza etmeye devam etti. Bu işletmeyi devralan kamu bankası Vakıfbank, anlaşmalı yasal ihale platformu olan Intengo’dan yeni bir ihale yapacağını açıklayarak fiyatların dip sevileyelerde tutulduğunu açıkladı.

VAKIFBANK’TAN TÜKETİCİYE MÜJDE!

Pek çok farklı kategoride geliştirici kampanyalarla alıcı bütçelerine destek olmayı hedefleyen Vakıfbank, yeni dönem bütçe dostu konut sahibi olmak isteyenlerin yanında olmak istiyor. Intengo platformunda iki yeni ihalenin açıldığını kaydeden kamu bankası, daire satışının ihale yoluyla yapıldığını söyledi.

İZMİR’DE VAKIFBANK’TAN SATILIK 2+1 DAİRE

Vakıfbank İzmir ve İstanbul 2+1 satılık daire

Vakıfbank, Intengo platformundaki ilk ihalesinde İzmir ili Cumhuriyet Mahallesi’nde 2+1 konutu 120 metrekare kullanım alanına sahip olduğunu belirterek satışa çıkardığını duyurdu. Vakıfbank, konut satışı için kredi kanallarının açıldığını açıkladı ve ubleks dairelerinin en düşük fiyatı 1,5 milyon TL olarak bildirdi. İhaleye katılmak isteyenlerin ödeyeceği garanti bedeli 75.000 TL olarak hesaplanması yapıldı.

İSTANBUL’DA VAKIFBANK’TAN SATILIK 2+1 DAİRE

Vakıfbank İzmir ve İstanbul 2+1 satılık daire

Vakıfbank, İstanbul Büyükçekmece’de 2+1 dairelerinin aynı ihale platformundan satışlarına başladığını açıkladı. Vakıfbank, dairenin toplam kullanım odası 81 metrekare olarak ilan ederek başlangıç ​​teklif bedelini 2.025.000 TL olarak tasarlandı.İhaleye girmek isteyenlerin taleplerine göre teminat bedeli 112.500 TL olarak hesaplanacağı belirtildi.

Vakıfbank İzmir ve İstanbul ihalelerine nasıl katılabilirim?

Vakıfbank’ın İstanbul’da açtığı ihaleye çıkmak için söz konusu teminatın bankanın Cumhuriyet Caddesi şubesine, İzmir’deki ihaleye katılmak için de ilgili teminatın Nokta şubesine yatırılması gerekiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *