520 TL’lik çantanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu tatili!


söz konusu konusu çanta modellerinin sahip olduğu bir rol sahibi olmuştur. günümüzde eskicinden yaşlısına hemen her cebinde iyi kötü bir cüzdan vardır. Elverişliliği teknoloji çanta tasarımlarını etkiledi.

Şunu kabul etmek gerekiyor. Artık pek çok şeyin yanında, bile taşımıyor. Çünkü kredi kartları, banka kartları ya da akıllı telefonları ile basit bir şekilde ödeme yapabilirler. seven çanta gereksinimlere göre tasarlanıyor.

Eski çantalar genel olarak bozuk para cebi ve kağıt paraları saklama bölmesi bulunuyordu. Modern çantalarda ise kartlar için özel bir bölüm yapılıyor. Bu uzayın kartlar, bir mekanizma ile ortaya çıkan ve özel olarak kullanabiliyorsunuz.

520 TL’lik çantanın fiyatı 50 TL’ye düştü! Sezon sonu tatili!

Hatta yeni nesil çantalarda özel bir korunma yöntemine de yer verilir. Bu koruma yöntemi sayesinde çantanızdaki kartların temassız ödeme özelliğinin kullanımından geçilmiş oluyor. ucuz indirimli haberini çanta da tam olarak böyle bir model.

Çok yaz değil 500 TL çevreyena satılan bu çanta şu anda 50 TL‘ye kadar olmuş durumda. Şaka değil gerçek. 2 kilo domates parasına son derece muazzam bir cüzdana sahip olabilir. Yalnız stoklarla çarpımlı hatırlatalım.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına almış göz atabilirsiniz.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *