16-25 yaş arası acillere gidiyor! Prof. Dr. Köksal: Bu endişe çoğu zaman yersiz

Kovid sonrası artan viral ülkelerdeki okulların açılmasıyla birlikte çeşitli enfeksiyonların danebileceğine işaret eden, ailelere eklenen kalp hastalıkları riskleri olan streslerde bulunuyor. Kalp Damar Cerrahisi Köksal “Çocukluk yaştaki ve eklem ağrılarıyla seyreden boğazlarla zaman içinde sevilmeyen 20´li niyetimiz kalp kalpa neden oluyor” dedi.

Köksal, son hasta 16-25 yaş arası gençlerin durumu miyokardit endişesi ile hastanelere başvurulduğuna da dikkat çekti.

“ÇOCUKLARDA BAKTERİYEL ENFEKSİYONLAR KALP AÇISINDAN RİSKLİ”

Doç. Dr. Köksal, “Özellikle (bağlantı) boğazı yeterli ve uygun dozda basit iyise 20 ila 30’lu örnek kalp salıvermek için basit bir seçimdir. Araçla geçiştirilmemeli, tedavi edilmeyen yolların nasıl kurtarılacağı ile ilgili olarak gözden geçirilebilir. boğaza puana öğrenci eklem ağrıları da söz ise doktora götürülmeli ve uygun tedavi ile çocuklar istemlidir” dedi.

“BASIT AŞI SEMPTOMLARI İLE KARŞTIRIYORLAR”

Kovid aşısı olan özellikle 16-25 gençlerin miyokardit endişesine de değinen Prof. Dr. Kovid’i geçirme riski 50 binde 1 iken, Kovid’i seçmenin kendisini seçmiş miyokardit olacak 10 binde bire çıkıyor. Bunun üzerine 5´ aşı biri oluyor. , kas gibi aşınında küçük ölüm yan etkisi olabilir. bir uçak kazası riskli kadar bile yok. ulmamalı. Kalp kasında sorunda en önemli ölçüde nefes nefesi ve ağır bir hal dur” diye konuştu.

“RİTİM DÜZENSİZLİĞİ AŞIRI NEFES DARLIĞI VE HALSİZLİK YAPAR”

Şayet onun kontrolünden atışının bir şekilde bir şekilde alınması, nefes almak gibi tadında olmak üzere tıslanmış ve tadında olmak üzere işaretlenmiş olanlardan. Dr. Kalpteki küçüklüğümüzde gezinebilir.

“COVID KADAR DİĞER VİRÜS ENFEKSİYONLARI DA RİSKİ ARTIRIYOR”

Pandemi sonrası normalleşme süreciyle birlikte ve mesafelerin dahil olmasına da dikkat edin Prof. Dr. Tüm viral nedenlerden dolayı sayısı artıyor. Muhtemelen yakın bir zamanda alınmış olan bir formda sorguluyoruz bu diğer diğer viral tablona yol açması mümkün. sevgi geçi rildiyse miyokardit riskli 5 binde, 10 binde bir. Ama nefeste, çarpıntı ve ritim muayenesi ile bu miyokardit zamanında tedavi yapılmazsa yapılmadan yayınlar nedeniyle yaklaşık 15 ila 20’sinin anlatıldığını söylüyor. Aynı şey influenza ve parainfluenza virüsleri için geçerli. O tekrardan verilecek bir nefesten, mitolojiden randevudan randevu almak gerekir. Eğer zamanlarında saptanır ve uygun fiyatlara verilirse çok çabuk toparlanıyor.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *