11 çocuğu çocuğu kaybetti

Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi’nde 4 katlı birinci katta, 27 Eylül günü; Evi ilaçladıktan sonra uyuyan aile fertleri sabahtan rahatsızlandı.

Çocuklarını arabadan atmak isteyen babaları evin önüne taksi geldi. Evdekileri tek tek taksiyeyarak binmek.

11 YAŞINDAKİ ÇOCUK KURTARILAMADI

İlaçlamadan zehirlenenilen 11 araç gerecini tüm müdahalelere karşı kurtarılamadı. Ailenin “4 ferdinin hastanedeki tedavisi sürüyor.

çocukluğundan çocuk sahibi olunması. Olay yeri incelemelerini, onların içinde incelemelerini gerçekleştirdiler. Polis.in konuyla ilgili çalışmaları devam ediyor

“KOŞARAK TEKRAR YUKARI ÇIKTI”

Olayı anlatan Nuri Yılmaz, “Ben sabah geldim, hazırlanmak için hazırım. Bir taksi geldi, yukarıdan indi. Kendileri de komşum oluyorlar. Bir genç kızı var onu kucaklamış haldeyken aşağı indi. Kızın sağlık durumu iyiydi. Taksiye bindirdi koşarak tekrar yukarı çıktı. 11 küçük bir çocuğum vardı. Onu yukarıdan indirdi, taksiye bindirip, gittiler. Biz o an ne yapabildik. Sonra akşamları zehirlendiler. buraya olay yeri ziyareti geldi. Evi tutturduktan sonra zehirlediklerini duyduk. Sabah yaşanmış. Erkek çocuğu küçüktı, yaşı 11’di. Çocuğumuzu buradan alın, giderdi” diye konuştu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *